Bent Skovgård Jensen - Nr. 1+

Bording

Formand - Gutbrod


Mail: p1800@mail.dk

Anders Olesen - Nr. 2 +

Ikast

Gutbrod 1017A - Simar 50 - Wheel Horse

Bungartz FK - Holder A10-Holder A12


Mail: acoikast@gmail.com

Jens Jørgen Bille - Nr. 3

Ikast

Hako 2 cyl. - Irus 1200 - Volvo 2 cyl.



Mail: jjbille@outlook.com

Christian Olsen - Nr. 4+

Ikast

Colwood



Mail: colsenvoulund@gmail.com

Gunnar Gregersen - Nr.5

Hampen   

Volvo



Mail:gunnar-gregersen@post.tele.dk

Manfred Jokumsen - Nr. 9 +

Ikast

Gravely - Irus - 



Mail: jokumsen@privat.dk

Karl Welling - Nr. 11 +

Bording

Gutbrod



Mail: dlv.bording@mail.tele.dk

Karsten Mørup - Nr. 12 +

Bording

Wheel Horse



Mail: kmoerup@gmail.com

Ole Larsen - Nr. 14 +

Nibe

SMF ELF årg, 62 - Ombygget MF10 årg,79 USA - MF85 årg,85 USA - MF 8/32 -MF12,HYDRO årg,75

Mail: 095ole@gmail.com

Ove Andersen - Nr. 15 +

Haderslev

Elf



Mail: oveaelf@gmail.com

Peter Dahse - Nr. 16 +

Ikast

Ransome



Mail: peterdahse@gmail.com

Poul Erik Thomsen - Nr. 17 +

Fjerritslev

Nibbi - MF



Mail: nibbirm2@gmail.com

Steen Lillegård - Nr. 18 +

Ikast

Nibbi



Mail: volvo480@hotmail.dk

Per Finderup - Nr. 21 +

Karup

Wheel Horse



Mail: perfinderup14@gmail.com

Preben Andersensen - Nr. 29 +

Auning

Bungartz T5 - Goldino L521 - Nibbe RM2 -

Gravely 2hj. sneslynge


Mail: prebenandersen@live.dk

Kurt Marcher - Nr. 30

Ikast

???



Mail: susannemarcher@icloud.com

Carsten Rosendal - Nr. 31 +

Mårslev

Honda



Mail: 295730@gmail.com

Poul T. Jeksen - Nr. 40+

Hørning

Irus 4 & 2 hj. - Nibbi - Valpadana



Mail: poul.torbensen@gmail.com

Per Jensen - Nr. 41 +

Sønderborg

Massey Ferguson MF 14



Mail: spedy@stofanet.dk

Richard Jensen - Nr. 47 +

Sdr. Omme

Gutbrod 1016



Mail: richard13-jensen@hotmail.com

Finn Jørgensen - Nr. 48 +

Blåhøj

Gutbrod 1032



Mail: ???

Morten Tronier - Nr. 54 +

Stevns

Ariens F14H



Mail: mmtronier@gmail.com

Jens Peter Jensen - Nr. 56 +

Vrå

Gutbrod 2400



Mail: poulstrup.jensen@gmail.com

Kasper Ahrensberg - Nr. 57 +

Wamdrups

Agria 1700



Mail: k.l.ahrensberg@gmail.com

Jens Erik Olesen - Nr. 58 +

Ikast

Colwood



Mail: jebo4@yahoo.dk

Dennis Riis Pedersen - Nr. 59+

Gørding

Wheel Horse diesel



Mail: riisdennis@gmail.com

Michaei Østergård - Nr. 62

Ejstrupholm

Wheel Horse



Mail: jmf2_3@hotmail.com

Kaj Dahl - Nr. 69 +

Viborg

Gutbrod 1032



Mail: kajkant@gmail.com

Jens P. Jensen- Nr. 74 +

Brande

Cup Cadet



Mail: ???

Christian Møller- Nr. 77 +

Nr. Snede

Ih Cup Cadet 127 - Holder knækstyret - Nibbi


Mail: chimdk@gmail.com

Jens Olesen- Nr. 80 +

Brande

Agria 1700



Mail: metallicajens78@gmail.com

Hans Peter Jensen - Nr. 82

Dianalund

Gutbrod 1032



Mail: peterdelfs@hotmail.com

Finn Jacobsen - Nr. 85

Brovst

Massey Ferguson Elf



Mail: ???

Jens Henrik Jeppesen - Nr. 93

Hanstholm

Gutbrod 1017 - 1017a



Mail: mail@bardington.dk

Niels Rask Petersen - Nr. 96

Tørring

Gutbrod 1050



Mail:nraskp@gmail.com

Lindy Jensen - Nr. 98

Horsens

Nibbi 315



Mail: neli@stofanet.dk

Michail T. Hansen - Nr. 102 +

Randers

Wheel Horse L156 - Weel Horse D200



Mail: michaeltouruphansen@gmail.com

Mogens Olesen - Nr.114 +

Gesten

Gutbrod 1030



Mail: stausole@hotmail.com

Svend Lassen - Nr. 117 +

Knebel

Gutbrod 1032



Mail: s.lassen@mail.dk

Kurt S. Pedersen - Nr. 118 +

Stubbekøbing

Gutbrod 2500



Mail: kurtsp41@gmail.com

Aage Rosenkvist - Nr. 120 +

Bording

???



Mail:aage.rosenkvist@gmail.com

Kaj Jeppesen - Nr. 122 +

Bording

Gutbrod 



Mail: kaj.b.jeppesen@gmail.com

Sten Vest - Nr. 127 +

Årslev

Wheel Horse - Honda



Mail: 123stenvest@gmail.com

Donny Brix - Nr. 128

Næstved

Gutbrod - Holder



Mail:donny@bridon.dk

Benny Hjorth - Nr. 130 +

Kjellerup

Gudenaa mm



Mail: 1bhjorth@live.dk

Morten Rasmussen - Nr. 133

Skærbæk

Gutbrod 1050



Mail: rassrasmussen12@gmail.com

Steffen N. Hansen - Nr. 134 +

Næstved

Gutbrod 2500 & 1018



Mail: snh@nypost.dk

Freddy Lindblad - Nr. 138´+

Esbjerg 

Hinomotto diesel



Mail: freddylindblad1954@gmail.com

Klaus Uhrt Jensen - Nr. 139+

Holsted

Gutbrod 2400



Mail: mail@kuj.dk

Jan Øberg-Hansen - Nr. 140 +

Tureby

Bolens 1050



Mail: hejnerupsmedie@gmail.com

Børge Pedersen - Nr. 141 +

Herning

Nibbi



Mail:bepedersen60@gmail.com

Casper S. Lauritsen - Nr. 143

Bramming

Gutbrod 1050



Mail: build@build1.dk

Gunnar Rasmussen - Nr. 145 +

Torreby

Gutbrod -Weel Horse



Mail: gunnar.r@mail.dk

Karl M. Kristensen - Nr. 146 +

Brædstrup

Nibbi i flere udgaver



Mail: ???

Rene Mortensen - Nr. 147 +

Vamdrup

John Deere 400



Mail: r.b.mouritsen@gmail.com

Søren P. Villadsen - Nr. 148 +

Vejle

Volvo mini 1201



Mail: villadsen@mail.mira.dk

Tommy Laugesen - Nr. 149

Silkeborg

Nibbi i flere udgaver



Mail: tovebojlesen@hotmail.com

Jørn L. Boisen - Nr. 151 +

Vejle

Craftsman



Mail: jornboisen@live.dk

Peter Graversen - Nr. 155+

Nr. Snede

Roper



Mail: inga-peter@outlook.dk

Erling Henriksen - Nr. 158 +

Videbæk

Gutbrod 2500



Mail: ehhe@aol.dk

Flemming Andersen - Nr. 159+

Vildbjerg

???



Mail: fla@mailme.dk

Karsten Strathe - Nr. 163 +

Hammel

???



Mail: karsten.strathe@gmail.com

Mikael Øhlenschlæger - 164+

Varde

Nibbi Agetilio



Mail: mikael_p2@hotmail.com

Morten Gregersen - Nr. 165

Broby

Wheel Horse 


Mail: mhg1969@outlook.dk

Tobias Larsen - Nr. 166 +

Toreby

Wheel Horse



Mail: gunnar.r@mail.dk

Ove Hakon Poulsen - Nr. 167

Tureby

Kubota



Mail: ovehakonpoulsen@gmail.com

Simon W. Pedersen - Nr. 168 +

Haslev

Gutbrod 1017



Mail: simonwp@mail.tele.dk

Niels K Nielsen  -  Nr.169 +

Senstrup

MF Elf

Irus


Mail: crosskarin@privat.dk

Kim Mathiesen - Nr. 170 +

Haderslev

MF 14



Mail:kettythomsen@live.dk

Brian P Straarup - Nr. 171

Vojens

?


Mail : brianstraarup@hotmail.com


Alex Riis Sadova -Nr. 172 +

Gørding

Weel Horse



Mail: alexrsadova@gmail.com

Matt Riis Sadova - Nr. 173 +

Gørding

Wheel Horse



Mail:Mattrsadova@gmail.com

Søren Outzen - Nr. 174 +

Vemb

Hinomoto



Mail:vemb.elektro@gmail.com

Erik Lundsholt - Nr. 175 +

Vemb

HINOMO



Mail:erik@lundsholt.dk

Sigurd M Jensen - Nr. 176 +




 

Mobil 61558879

Allan Rahbek - Nr. 177

Spjald

GUTBROD 2400



Mail:a.rahbek@mvb.net

Kennet R Nørgaard - Nr. 178 +

Føvling

KUBOTA B7100D



Mail:ksm@maskinsmeden.dk

Lars Huvendick -Nr.179 +

Årre

GUTBROD 2400D



Mail:larshuvendick@gmail.com

Keld Sørensen -Nr.180 +

Forvaang

HOLDER A 10



Mail: info@ksemaskiner.dk

Leif Andersen -Nr.181 +

Ulstrup

WHEEL HORSE



Mail:kirstenmollerpedersen57@gmail.com

Torben Nielsen -Nr.182 +

Stoholm

MITSUBISHI D1300



Mail: skivevej13b@hotmail.com

Flemming Jensen -Nr.183 +

Østervrå

GRAVELY



Mail: lendumvej@gmail.com

Ernst Vase -Nr.184 +

Hovborg

ROPER



Mail: ernst.s.vase@gmil.com

Bjarne Jakobsen -Nr.185

Bording




Mail:7441bj@gmail.com

Lasse Skottenborg -Nr.186

Allingåbro

AGRIA-WESTWOD-Hako-Gudenå mm



Mail: lasse8961@gmil.com

Kim Schrøder -Nr.187

Tappernøje




Mail: Moparian@live.dk

Jan Lund -Nr.188 +

Haderslev




Mail: jan10lund@gmail.com

Peter E Rasmussen -Nr.189 +

Herfølge

Cup Cadet 126



Mail: mormorbirgit5@gmail.com

Alfred Øberg Jensen -Nr.190 +

Herfølge

Cup Cadet 126



Mail: Karinaoberg@outlook.dk

Beth Ipsen -Nr.191 +

Silkeborg




Mail: bethipsen@yahoo.dk

Henning Søndergård -Nr.192+

Bedsted

Gutbrod 1018



Mail: hsondergaard53@gmail.com

Tobias Ø Kristensen -Nr.193 +

Nibe

Gutbrod 1026  Irus



Mail: tobikris@hotmail.com

Jan Preisler -Nr.194 +

Viborg

Gutbrod 4200



Mail:janpreisler@live.dk

Benjamin Preisler -Nr.195 +

Bjeringbro

Gutbrod 4200



Mail: bøvling1992@hotmail.com

Erling Knudsen -Nr.196

Vildbjerg

Wheel Horse



Mail:131252@mail.dk

Navn Efternavn -Nr.000

By

Traktor



Mail: mail@hotmail.dk

 Veteran Mini Traktor Klubs medlemsliste

Veteran Mini Traktor

Finder du fejl i medlemslisten - Skriv en mail til webmaster

Liste over klubbens medlemmer. Send et billede af jer ved jeres maskiner til webmaster.